Layout Builder Plus (2.1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Promoted
pl: Promowany

en: Other
pl: Inne

en: Close
pl: Zamknij

en: Filter by block name
pl: Filtruj według nazwy bloku

en: Enter a part of the block name to filter by.
pl: Wprowadź część nazwy bloku aby według niej filtrować.
