Layout Builder Plus (2.1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Promoted
ro: Promovat

en: Other
ro: Altele

en: Close
ro: Închideți

en: Filter by block name
ro: Filtrare după numele blocului

en: Enter a part of the block name to filter by.
ro: Introduceți o parte a numelui blocului după care să se facă filtrarea.
