Layout Builder Plus (2.1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Promoted
sv: Visas på startsidan

en: Other
sv: Övriga

en: Close
sv: Stäng

en: Filter by block name
sv: Filtrera på blocknamn

en: Enter a part of the block name to filter by.
sv: Ange en del av blocknamnet att filtrera på.
