Layout Builder Plus (2.1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Promoted
uk: Винесено на головну

en: Other
uk: Інше

en: Close
uk: Закрити

en: Filter by block name
uk: Фільтр за назвою блоку

en: Enter a part of the block name to filter by.
uk: Для фільтрування введіть частину назви блоку.

en: All available blocks are listed.
uk: Усі доступні блоки в списку.

en: Block previews are visible. Block labels are hidden.
uk: Попередній перегляд блоків увімкнений. Мітки блоків приховані.

en: Block previews are hidden. Block labels are visible.
uk: Попередній перегляд блоків вимкнений. Мітки блоків видимі.
