Layout Builder Plus (2.1.2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: Save
sl: Shrani

en: Layout
sl: Postavitev

en: Configure
sl: Nastavi

en: Add block
sl: Dodaj blok

en: Color
sl: Barva

en: Close
sl: Zapri

en: Configure block
sl: Konfiguriraj blok
