Layout Builder Plus (2.1.3) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Save
fa: ذخیره

en: Layout
fa: آرایش

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Add block
fa: افزودن قالبک

en: Other
fa: ساير

en: Color
fa: رنگ

en: Close
fa: بستن

en: Configure block
fa: پیکربندی قالبک

en: Change layout
fa: تغییر آرایش
