Layout Builder Plus (2.1.5) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Save
et: Salvesta

en: Layout
et: Paigutus

en: Promoted
et: Esile tõstetud

en: Configure
et: Seadistus

en: Add block
et: Lisa plokk

en: Other
et: Muu

en: Color
et: Värv

en: Close
et: Sulge

en: Configure block
et: Seadista plokki

en: Change layout
et: Muuda paigutust

en: Remove block
et: Eemalda plokk

en: Filter by block name
et: Filtreeri ploki nime järgi

en: Enter a part of the block name to filter by.
et: Sisesta filtreerimiseks osa ploki nimest.
