Layout Builder Plus (2.1.6) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Other
te: ఇతర

en: Color
te: రంగు

en: Close
te: మూసివేయి
