Layout Builder Plus (2.1.7) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Save
th: บันทึก

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Add block
th: เพิ่มบล็อค

en: Other
th: อื่นๆ

en: Color
th: สี

en: Close
th: ปิด

en: Configure block
th: ตั้งค่าบล็อค

en: Filter by block name
th: กรองตามชื่อบล็อก

en: Enter a part of the block name to filter by.
th: ใส่ส่วนหนึ่งของชื่อบล็อกในการกรอง
