Layout Builder + (2.1.8) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Remove
cy: Symud

en: Save
cy: Cadw

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Add block
cy: Ychwanegu bloc

en: Other
cy: Arall

en: Color
cy: Lliw

en: Close
cy: Yn agos

en: Configure block
cy: Ffurfweddu'r bloc
