Layout Builder + (3.1.13) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Layout
is: Útlit

en: Promoted
is: Upphafið

en: Configure
is: Stilla

en: Add block
is: Bæta við blokk

en: Color
is: Litur

en: Close
is: Loka

en: Configure block
is: Stilla blokk
