Layout Builder + (3.1.16) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Remove
bs: Ukloni

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Colors
bs: Boje

en: Color
bs: Boja

en: Configure block
bs: Podesi blok
