Layout Builder + (3.3.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Other
eu: Bestea

en: Close
eu: Itxi

en: Configure block
eu: Blokea konfiguratu
