Layout Builder + (3.4.0-alpha0) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Move
ca: Mou

en: Layout
ca: Disposició

en: Promoted
ca: Promogut

en: Configure
ca: Configura

en: Media
ca: Multimèdia

en: Other
ca: Altres

en: Close
ca: Tanca

en: Configure block
ca: Configura el bloc

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Change layout
ca: Canvia la disposició

en: Remove block
ca: Suprimeix el bloc

en: Place block
ca: Situa el bloc

en: Filter by block name
ca: Filtra per nom de bloc

en: Enter a part of the block name to filter by.
ca: Introduïu part del nom del bloc a filtrar.

en: Configure section
ca: Configura la secció
