Layout Builder Related Articles Blocks (1.0.10) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Default
oc: Per defaut

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Sort by
oc: Triar per

en: Related content
oc: Contengut ligat

en: Apply
oc: Aplicar

en: - All -
oc: - Tot -
