Layout Builder Related Articles Blocks (1.1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: All
bn: সমস্ত

en: Block
bn: ব্লক

en: Blog
bn: ব্লগ
