Layout Builder Related Articles Blocks (1.1.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Tags
it: Etichette

en: Reset
it: Ripristina

en: Default
it: Predefinito

en: All
it: Tutti

en: Block
it: Blocco

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Manual
it: Manuale

en: Related content
it: Contenuto correlato

en: Apply
it: Applica

en: Locations
it: Posizioni

en: - All -
it: - Tutto -
