Layout Builder Related Articles Blocks (1.1.0) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Tags
ja: タグ

en: Reset
ja: リセット

en: Link
ja: リンク

en: Default
ja: デフォルト

en: All
ja: すべて

en: Block
ja: ブロック

en: Desc
ja: 降順

en: Blog
ja: ブログ

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Manual
ja: 手動

en: Related content
ja: 関連コンテンツ

en: Apply
ja: 適用

en: Locations
ja: 場所

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順
