Layout Builder Related Articles Blocks (1.1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Link
mr: दुवा

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
