Layout Builder Related Articles Blocks (1.1.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: ,
ug: ،

en: Blog
ug: بلوگ

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
