Layout Builder Related Articles Blocks (1.1.1) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Tags
eu: Etiketak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Link
eu: Esteka

en: Default
eu: Lehenetsia

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Blog
eu: Bloga

en: News
eu: Berriak

en: Related content
eu: Lotutako edukia

en: Apply
eu: Ezarri

en: Section title
eu: Sekzioaren izenburua

en: Locations
eu: Kokapenak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
