Layout Builder Related Articles Blocks (1.2.1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: All
bo: ཡོངས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
