Layout Builder Related Articles Blocks (1.2.1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Type
et: Liik

en: Tags
et: Sildid

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Desc
et: Kahanev

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: News
et: Uudised

en: Apply
et: Rakenda

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav
