Layout Builder Related Articles Blocks (1.2.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Tags
sq: Etiketat

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Blog
sq: Ditari
