Layout Builder Related Articles Blocks (1.2.2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Tags
km: ស្លាក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ
