Layout Builder Related Articles Blocks (1.2.3) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Tags
is: Efnisorð

en: Reset
is: Endursetja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: All
is: Allt

en: Block
is: Blokk

en: Blog
is: Blogg

en: Sort by
is: Raða eftir

en: News
is: Fréttir

en: Apply
is: Virkja

en: - All -
is: - Allt -
