Layout Builder Events Blocks (1.0.7) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Type
et: Liik

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Desc
et: Kahanev

en: Configuration
et: Seadistus

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: About
et: Programmist

en: Upcoming
et: Saabuvad

en: Asc
et: Kasvav
