Layout Builder Events Blocks (1.0.7) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Reset
kk: Ысыру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Default
kk: Стандартты

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок
