Layout Builder Events Blocks (1.0.7) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: Default
nn: Standard

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
