Layout Builder Events Blocks (1.0.7) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Link
pt: Ligação

en: Default
pt: Por defeito

en: All
pt: Todos

en: Configuration
pt: Configuração

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Related content
pt: Conteúdo relacionado

en: Apply
pt: Aplicar

en: Installation
pt: Instalação

en: About
pt: Sobre

en: Upcoming
pt: Próximos

[ctx: Date range separator]
en: -
pt: em contexto: Separador de intervalo de datas
