Layout Builder Events Blocks (1.0.7) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Reset
uk: Скинути

en: Link
uk: Посилання

en: Default
uk: Базово

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Desc
uk: Спад

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Manual
uk: Вручну

en: Related content
uk: Схожий матеріал

en: Apply
uk: Застосувати

en: Section title
uk: Заголовок секції

en: Installation
uk: Встановлення

en: About
uk: Про модуль

en: Locations
uk: Місця розташування

en: Upcoming
uk: Невдовзі

en: Asc
uk: Зрост
