Layout Builder Events Blocks (1.0.8) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: All
hr: Svi

en: Block
hr: Blok

en: Desc
hr: Silazno

en: Configuration
hr: Postavke

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
