Layout Builder Events Blocks (1.0.8) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
