Layout Builder Events Blocks (1.0.8) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Reset
pt: Redefinir

en: Default
pt: Padrão

en: All
pt: Tudo

en: Block
pt: Bloco

en: Desc
pt: Decrescente

en: Configuration
pt: Configurações

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Related content
pt: Conteúdo relacionado

en: Apply
pt: Aplicar

en: Installation
pt: Instalação

en: About
pt: Sobre

en: Asc
pt: Ascendente

[ctx: Date range separator]
en: -
pt: No contexto: separador do período de data
