Layout Builder Events Blocks (1.1.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Link
cs: Odkaz

en: Default
cs: Výchozí

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Desc
cs: Sestupně

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Related content
cs: Související obsah

en: Apply
cs: Použít

en: About
cs: Popis

en: Asc
cs: Vzestupně
