Layout Builder Events Blocks (1.1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Reset
pl: Resetuj

en: Link
pl: Odnośnik

en: Default
pl: Domyślny

en: All
pl: Wszystko

en: Block
pl: Blok

en: Desc
pl: Malejąco

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Manual
pl: Ręczne

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Section title
pl: Tytuł sekcji

en: Installation
pl: Instalacja

en: About
pl: O stronie

en: Locations
pl: Lokalizacje

en: Upcoming
pl: Nadchodzące

en: Asc
pl: Rosnąco
