Layout Builder Events Blocks (1.1.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Type
bs: Tip

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Related content
bs: Vezani sadržaj

en: Apply
bs: Primjeni
