Layout Builder Events Blocks (1.1.1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Reset
fi: Palauta

en: Link
fi: Linkki

en: Default
fi: Oletus

en: All
fi: Kaikki

en: Block
fi: Lohko

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Apply
fi: Käytä

en: Section title
fi: Alueen otsikko

en: Installation
fi: Asennus

en: About
fi: Tietoja
