Layout Builder Events Blocks (1.1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Link
th: ลิงค์

en: All
th: ทั้งหมด

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: About
th: เกี่ยวกับ
