Layout Builder Events Blocks (1.1.2) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Link
fa: پیوند

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: All
fa: همه

en: Block
fa: بلوک

en: Desc
fa: نزولی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Manual
fa: دستی

en: Related content
fa: محتوای مرتبط

en: Apply
fa: تایید

en: Section title
fa: عنوان بخش

en: Installation
fa: نصب

en: About
fa: درباره

en: Asc
fa: صعودی
