Layout Builder Events Blocks (1.1.2) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Desc
hu: Csökk

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Manual
hu: Kézi

en: Related content
hu: Kapcsolódó tartalom

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Section title
hu: Szakasz címe

en: Installation
hu: Telepítés

en: About
hu: Leírás

en: Locations
hu: Helyszínek

en: Upcoming
hu: Közelgő

en: Asc
hu: Növ
