Layout Builder Events Blocks (1.1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Link
ka: ბმული

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
