Layout Builder Events Blocks (1.1.2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Link
oc: Ligam

en: Default
oc: Per defaut

en: All
oc: Tot

en: Block
oc: Blòt

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Sort by
oc: Triar per

en: Related content
oc: Contengut ligat

en: Apply
oc: Aplicar

en: About
oc: A prepaus
