Layout Builder Events Blocks (1.1.4) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Reset
cy: Ailosod

en: Default
cy: Diofyn

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Installation
cy: Gosodiad
