Layout Builder Events Blocks (1.1.4) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie
