Layout Builder Events Blocks (1.1.4) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: All
sk: Všetky

en: Block
sk: Blok

en: Desc
sk: Zostupne

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Manual
sk: Manuálne

en: Apply
sk: Použiť

en: About
sk: Informácie o

en: Upcoming
sk: Chystané

en: Asc
sk: Vzostupne
