Layout Builder Events Blocks (1.1.4) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione
