Layout Builder Events Blocks (1.2.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Default
ast: Predefiníu

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Configuration
ast: Configuración
