Layout Builder Events Blocks (1.2.1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Reset
sv: Återställ

en: Link
sv: Länk

en: Default
sv: Förvald

en: All
sv: Alla

en: Desc
sv: Fallande

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Manual
sv: Manuell

en: Related content
sv: Relaterat innehåll

en: Apply
sv: Applicera

en: Section title
sv: Titel för sektion

en: About
sv: Om

en: Locations
sv: Platser

en: Upcoming
sv: Kommande

en: Asc
sv: Stigande
