Layout Builder Events Blocks (1.2.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Link
ur: ربط

en: Default
ur: طے شدہ

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
